Archiv a vyhedávač dole pod menu. Pokud mi chcete poslat vzkaz, také tam.

Tady mě najdete...

DENÍČEK

Chorvatsko 2015

4. srpna 2015 v 20:18 | Barunka
Tak a je to tady... Konečně jsem se utrhla a dostala k tomu, napsat něco na blog a jako bonus přihodit fotky. Na to se opravdu těším.

Měli jsme vyrážet v neděli asi ve tři ráno. Nestalo se tak. Taťka se rozhodl, že vyrazíme dříve, kvůli těm kolonám, které se na Jadran tvoří. Tak tedy ano. Usoudili jsme, že vyrazit mezi 10 a 11 večerní v sobotu, bude akorát. Stihneme se i vyspat. Nakonec - protože nikdo nespal - jsme vyrazili v půl deváté -_-.
Jeli jsme asi 13 a půl hodiny včetně přestávek, takže jsme po desáté dopoledne byli na místě. Cesta nebyla tak děsná, jak jsem očekávala, ale spánku jsem si moc neužila.Dovolená je zatím dobrá. Snad se nic nepokazí. Až na to, že nemám ráda slanou vodu je totu super. Pláže jsou kamínkové, takže fajn. Nemám ráda písečné. Nesnáším, když vylezu z vody a jsem celá od písku.
Asi už jsem se i trochu přismahla, ale nebolí to ani nic, takže ok.

Svět knihy 2014 Praha - fotky

24. července 2014 v 0:45 | Barunka
Takže je to již nějaký ten pátek, co jsem s kamarádkou byla na Světě knihy a moc se omlouvám, že to sem dávám tak opožděně. Inu pozdě, ale přeci jen. No, nenechte se zmýlit. Bylo to tam nádherné, jediné, co bylo až k pláči a taky jsem se k tomu hodně měla, byl ten konec.
Ve zkratce: Lilo jako z konve, cestou na metro jsem si všimla, že nemám peněženku, tudíž ani jak zaplatit metro, zmokli jsme, museli jsme se vrátit, ujel nám předplacený bus a táta pro nás musel dojet až do Prahy. No pozitivní na tom bylo, že Pavel "vyhazovač" mou peněženku našel a poznal mě, tak mi ji vrátili, když jsem si tam pro ni šla. No nemám já to ale štěstí?! :-D No, dneska už je to historka k popukání, ale když jsem tam stála na tom dešti, někde, kde to neznám a marně jsem šátrala v kabelce po své peněžence, ve které sice nebylo moc peněz, ale za to tam byla občanka, dobrovolnický knihovnický průkaz a průkazka do knihovny. No, prostě to byla hrůza. Ten pocit už nikdy nechci zažít.
Ale co. Co bylo, to bylo. Tady je pár fotek :-) .

Vstupenky, neodolala jsem a musela jsem si je vyfotit...

Budova Holešovického výstaviště. Prostě krása!
A špička s hodinami...


Tak tenhle kamion mě naprosto uchvátil.
No, umíte si představit, kolik by se tam vešlo knížek?
Já jo. Věřte mi je to veliký číslo :-D .

Tak tohle jsem já a v pozadí ten kamion.
Jednoduché vysvětlení této fotky zní:
To máte tak, když dáte kamarádce podržet foťák.


Já s panem Wieveghem, mám i jeho podpis. Moc milý pán!

Záběr zevnitř. Tady konkrétně je vidět jen pár človíčků, ale věřte mi,
bylo to tam nacpané. Moje kamarádka naštěstí oplívá vrozeným talentem předbíhání a
prodírání se ohromnými davy, takže vše šlo hladce... :-D

Jedna z 10 000, aneb to byl pech...

22. března 2014 v 21:44 | Barunka
Jedna z 10 000. Jo, tak to byl opravdu pech, takovouhle výhru má jen... no jen jeden z deseti tisíc.

Bolest krku a roztřeštěná hlava, možná to taky znáte. Jestli ne, závidím vám. Každopádně, když mě to popadne, tak je to mazec. Vydržela jsem to pár hodin a pak, že si dám prášek, protože už to nešlo.

Ibalgin. Paralen. Utekli, lépe řečeno došli. Tak že si dám teda migralgin no. Povím vám, to byl nápad století. Migralgin znovu, ne díky.
Vzala jsem si ho a do půl hoďinky zabral, to bylo super.No jo, super nesuper. Další půl hodinka hodinka. Krev z nosu. Neva, jsem zvyklá, dřív se mi to stávalo docela často. Tak si tak stojim nad umyvadlem a pozoruju jak kapky krve dělaj při "rozprsknutí" sluníčka a bylo mi to fuk. Když už umyvadlo vypadalo jako sprchy v těch starejch hororech, nebo co to je, jak vrach vleze do koupelny, kde se někdo sprchuje, strhne sprchový závěs a začne bodat a oběť ječí a pak je záběr jak do odpadu odtýká krev, no tak tak nějak to vypadalo :-).

Jenže asi po 15 minutách mě to přestalo bavit a tak se mamka koukla na příbalové informace, no co myslíte.
Může vyvolat krvácení z nosu u jedné osoby z desetitisíc.

No jo, asi jsem jedinečná :-D.

Víkend 31.1. - 2.2. 2014

3. února 2014 v 15:02 | Barunka
Co se dělo? No, byl to opravdu, opravdu zábavný víkend. V pátek v jednu hodinu jsem odjela ke kamarádce Šárce, u které jsem pak pobyla až do neděle :-D

Celý můj víkend naleznete v celém článku...

Chorvatsko 2013...

29. října 2013 v 12:35 | Barunka
Tady jsou nějaké fotky z letošní dovolené v Chorvatsku a zbytek najdete v galerii...
Bylo tam nádherně a nedá se to slovy ani popsat, jediné, co mi občasně vadilo, bylo obrovské vedro. Jelikož jsme tam byli na přelomu července a srpna, tudíž v největších vedrech bylo tam občasně až 47°C, což bylo neúnosné. A proto jsem se také některé velmi horké poledne zdržela výletu k moři a usadila jsem se u svého notebooku, kde jsem pracovala na své knížce, i tak mi bylo vedro... :-D


PS.: Nalezené, nikoli utržené, jen aby jste nedošli k mylným závěrům, že trhám klepeta :-D Našla jsem ho při potápění, byla to má oblíbená činnost...

 
 

Reklama
Přečtené série-

Hush, Hush by Becca Fitzpatrick The Hunger Games by Suzanne Collins Vampire Academy by Richelle Mead Twilight by Stephenie Meyer
The Mediator by Meg Cabot Anna Dressed in Blood by Kendare Blake
Divergent by Veronica Roth Firelight by Sophie Jordon
Fifty Shades by E.L. James The Hunger Games by Suzanne Collins


Rozečtené série -

The Mortal Instruments by Cassandra Clare The Vampire Diaries by L.J. Smith
Lunar Chronicles by Marissa Meyer Fallen by Lauren KateBloodlines by Richelle Mead The Infernal Devices by Cassandra Clare
Matched by Ally Condie

Jsem team -

Fallen by Lauren Kate Hush, Hush by Becca Fitzpatrick
The Hunger Games by Suzanne Collins The Mortal Instruments by Cassandra Clare
Bloodlines by Richelle Mead Vampire Academy by Richelle Mead
The Vampire Diaries by L.J. Smith Firelight by Sophie Jordon
Matched by Ally Condie