Archiv a vyhedávač dole pod menu. Pokud mi chcete poslat vzkaz, také tam.

Tady mě najdete...

Naděje umírá poslední...

8. září 2013 v 20:06 | Barunka
Vběhla jsem do pokoje, kde seděl Rob a začala jsem křičet. Udiveně se na mně podíval a nějak nechápal, co se to tu děje.
"Je to tam!" zakřičela jsem, ale on jen naklonil hlavu na stranu.
"Co je kde? Lásko?" zeptal se a dál se na mně díval. Zahleděla jsem se do jeho zelených očí. Pak jsem k němu přistoupila a posadila jsem se mu na klín.
"Lásko, my budeme mít děťátko..." řekla jsem tiše a sledovala jeho reakci. Pootevřel pusu, zřejmě nevědomky a pak si mě přitiskl k sobě.
"To je úžasné..." zašeptal mi do vlasů a jemně mě hladil po zádech. "A jak to? Jak se to stalo? Kdy? A vůbec, jak..."
"Je to asi dva týdny, dneska jsem to zjistila, byla jsem i u doktora a on mi to potvrdil." plakala jsem u toho, ale jen štěstím. Neměla jsem důvod být teď smutná.

S manželem - čerstvým manželem, je to asi měsíc, co jsme se brali - se o děťátko snažíme už asi 4 roky. Byli jsme zoufalí a už jsme se rozhodovali, že si podáme žádost o adopci. S Robem jsem už od sedmnácti. Takže jsme spolu už osm let. Je to úžasné. Dokonce se ani nehádáme. Troufla bych si říct, že jsme spolu naprosto dokonalí.

Bohužel, k našemu neštěstí. My moc štěstí nemáme. Rozumu a lásky hafo, ale štěstí jako by nás obcházelo. Po dvou týdne jsem potratila. Potratila jsem přirozeně, ne tak, že bych to chtěla. Byli jsme z toho hotový. Dalších pár let jsem se snažila zapomenout na potracení. Snažili jsme se ještě asi dva roky, ale nakonec jsme to vzdali. I když ne tak úplně. Zažádali jsme si o adopci. A, díky bohu, konečně trocha štěstí, naše žádost byla vyslišena. Adoptovali jsme malou dvou měsíční holčičku. Zařídili jsme jí pokojíček a vychovávali ji jako vlastní.

Ale neustále se mi ježí vlasy na hlavě, když pomyslím na to, že za tu dobu, co jsme se snažili o vlastní miminko. Šli tisíce a možná i desetitisíce dívek a žen na potrat a připravili tak o život dítě, které si zasloužilo žít a mohlo být šťastné třeba u nás...

Jsem zásadně proti potratům!

Koukněte se také prosím na tento článek : Šla jsem na potrat - a má duše pláče...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 9. září 2013 v 22:57 | Reagovat

Hezká povídečka. I když já osobně jsem PRO potraty, tak příběh je napsán vážně pěkně (až na konec začínající ,,Ale neustále se mi ježí vlasy na hlavě..." což přisuzuju hlavně té odlišné ideologii :D )

2 Barunka Barunka | 11. září 2013 v 9:07 | Reagovat

Ahoj, moc děkuji. Ze začátku jsem vůbec nevěděla, co k tomuto tématu napsat, ale nakonec jsem se rozhodla pro článek ve stylu povídky, protože ráda píšu a už dokončiji svou knihu. Je to v rubrice psani.

PS.: Díky moc za návštěvu mého blogu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Přečtené série-

Hush, Hush by Becca Fitzpatrick The Hunger Games by Suzanne Collins Vampire Academy by Richelle Mead Twilight by Stephenie Meyer
The Mediator by Meg Cabot Anna Dressed in Blood by Kendare Blake
Divergent by Veronica Roth Firelight by Sophie Jordon
Fifty Shades by E.L. James The Hunger Games by Suzanne Collins


Rozečtené série -

The Mortal Instruments by Cassandra Clare The Vampire Diaries by L.J. Smith
Lunar Chronicles by Marissa Meyer Fallen by Lauren KateBloodlines by Richelle Mead The Infernal Devices by Cassandra Clare
Matched by Ally Condie

Jsem team -

Fallen by Lauren Kate Hush, Hush by Becca Fitzpatrick
The Hunger Games by Suzanne Collins The Mortal Instruments by Cassandra Clare
Bloodlines by Richelle Mead Vampire Academy by Richelle Mead
The Vampire Diaries by L.J. Smith Firelight by Sophie Jordon
Matched by Ally Condie